Portal o gminie Wielgomłyny

Aktualności, historia, zdjęcia

Regulamin

Regulamin korzystania ze stron portalu internetowego wielgomlyny.eu

§ 1

Regulamin określa zasady korzystania ze stron internetowego portalu informacyjnego wielgomlyny.eu.

§ 2

W ramach świadczenia usługi elektronicznej użytkownikom udostępniane są szerokie możliwości korzystania z portalu na warunkach określonych postanowieniami niniejszego Regulaminu.

§ 3

Część usług jest dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników Portalu.

§ 4

1. Zamieszczenie materiałów i komentarzy na stronach wielgomlyny.eu jest równoznaczne z ich publicznym udostępnieniem. Redakcja Portalu może je wykorzystać w dowolny sposób.
2. Użytkownik Portalu wielgomlyny.eu publikuje wszelkie treści, komentarze, opinie, ogłoszenia oraz inne materiały wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administrator strony nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści i inne materiały zamieszczane przez użytkowników.
3. W przypadku wystąpienia przez osoby trzecie z jakimikolwiek roszczeniami z tytułu naruszenia ich praw przez publikację przez Użytkownika (Czytelnika portalu wielgomlyny.eu) komentarzy, opinii, materiałów itp. w serwisie wielgomlyny.eu, Użytkownik zobowiązuje się, że przejmie na siebie w całości koszty ewentualnego postępowania sądowego, koszty zastępstwa procesowego oraz zasądzonych lub ustalonych w drodze ugody odszkodowań.

§ 5

Niedopuszczalne jest zamieszczanie na stronach portalu wielgomlyny.eu treści sprzecznych z prawem, uznanych powszechnie za naganne moralnie, lub społecznie niewłaściwe, w tym w szczególności niedopuszczalne jest:
1. umieszczanie przez użytkowników treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc, jak również treści uznanych powszechnie za naganne moralnie i społecznie niewłaściwe,
2. umieszczanie przez użytkowników na stronach materiałów tekstowych, graficznych czy dźwiękowych naruszających prawem chronione dobra osób trzecich.
3. Umieszczanie w komentarzach treści unawanych za spam.

§ 6

1. Administrator strony zastrzega sobie prawo do usuwania materiałów zamieszczanych przez użytkowników portalu, w szczególności w przypadku naruszania przez ich autorów zapisów niniejszego Regulaminu.
2. W przypadku powtarzających się przypadków rażącego naruszania regulaminu administrator może zablokować dostęp do portalu dla adresu IP komputera, z którego łamany jest regulamin.

§ 7

Na podstawie obowiązujących przepisów prawa administrator strony może przekazać pozostające w jej posiadaniu dane osób publikujących materiały na stronach portalu sądowi, prokuraturze, policji i innym uprawnionym organom państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.

§ 8

Administrator strony dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania portalu wielgomlyny.eu oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania. Administrator strony dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia bezawaryjności portalu i jego dostępności przez całą dobę.

§ 9

Postanowienia niniejszego Regulaminu obowiązują wszystkich użytkowników portalu.
Każda osoba która przystępuje do korzystania z serwisu wielgomlyny.eu tym samym przyjmuje do wiadomości i akceptuje warunki niniejszego regulaminu.

§ 10

Administrator strony zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie.

§ 11

Regulamin niniejszy obowiązuje od chwili opublikowania.
(zmieniony w dn. 3.08.2010 r.)

 

Dołącz do nas!

Gmina Wielgomłyny

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj149
mod_vvisit_counterWczoraj159
mod_vvisit_counterTen tydzień1398
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2266
mod_vvisit_counterTen miesiąc7914
mod_vvisit_counterPoprzedni czas10880
mod_vvisit_counterCały czas2333324

Aktualnie: gości 51 połączonych
Twoje IP: 107.22.2.109