Portal o gminie Wielgomłyny

Aktualności, historia, zdjęcia

O nas

Portal wielgomlyny.eu swoje początki bierze od strony internetowej, która powstała 30 lipca 2002 roku. Od 15 lat nieprzerwanie informuje o wydarzeniach z życia gminy Wielgomłyny - tych z zakresu działań samorządowych, sportu, kultury, zdarzeń losowych typu: wypadki czy pożary. Sporo miejsca poświęcamy historii, bo to ona stanowi o tożsamości gminy liczącej sobie ponad 7 wieków. Poza tym strona okraszona jest dużą ilością zdjęć - nie tylko zabytków i ciekawych miejsc, ale i wydarzeń typu dożynki, festyny, zawody sportowe itp. Przez wiele lat portal powiązany był z gazetą lokalną "Wielgomłyny wczoraj, dziś i jutro", która aktualnie już nie ukazuje się. Na swoim koncie mamy także kilkanaście wydanych widokówek z krajobrazami i zabytkami gminy, folder, długopisy z logo portalu.
Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy z nami - zakładka "napisz do nas". Zachęcamy do przysyłania zdjęć - tych nowych jak i aktualnych, dokumentów, relacji, wspomnień, artykułów, wierszy.

 

Dołącz do nas!

Gmina Wielgomłyny

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj150
mod_vvisit_counterWczoraj159
mod_vvisit_counterTen tydzień1399
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2266
mod_vvisit_counterTen miesiąc7915
mod_vvisit_counterPoprzedni czas10880
mod_vvisit_counterCały czas2333325

Aktualnie: gości 51 połączonych
Twoje IP: 107.22.2.109