Portal o gminie Wielgomłyny

Aktualności, historia, zdjęcia

Oświadczenie klubu radnych Razem dla gminy

W związku z wydaniem ostatniego biuletynu Urzędu Gminy Wielgomłyny pod red. G. Drzewowskiego, jesteśmy zmuszeni jako radni wymienieni nie z nazwiska, lecz jako klub, zdementować nieprawdziwe tezy zawarte w ww. czasopiśmie. Zarówno w wywiadzie z wójtem B. Witaszczykiem oraz przewodniczącym Rady Gminy, St. Łosiem pojawiają się zarzuty wobec gminnego klubu radnych, nie będące jednak prawdą.

Zostaliśmy wybrani do samorządu z dużym poparciem Mieszkańców naszej Gminy, których godnie reprezentowaliśmy przez te cztery lata. Intencją założycieli klubu nie było nigdy dzielenie wedle zasady "My i Oni", jak zarzuca nam się w biuletynie.

Nie jest też tak, jak twierdzi Pan Łoś, iż nasz klub "z natury rzeczy ma oponować". Pracowaliśmy przez cztery lata uczciwie i konstruktywnie. Negowaliśmy złe pomysły i uchwały, popieraliśmy te służące gminie i Mieszkańcom. A już zupełnym kłamstwem i oszczerstwem jest sugerowanie przez P. Łosia, że w przypadku radnych klubu "Razem dla Gminy" przeważał interes personalny.

Dobrze by było, aby Pan Łoś dokonał rachunku sumienia wraz ze "swoimi" radnymi (skoro lubi takie podziały) i ujrzał belkę w oku swoim, a nie drzazgę u bliźniego. Z ubolewaniem publikujemy to oświadczenie. Mieliśmy nadzieję, że tegoroczna kampania wyborcza będzie w pełni merytoryczna i pozbawiona ataków personalnych. Nie możemy jednak przejść do porządku dziennego nad oczernianiem nas i naszej służby samorządowej przez dwie najważniejsze osoby w gminie. Apelujemy o uczciwe przedstawianie Mieszkańcom swoich dokonań i programów wyborczych, a nie walkę personalną.
Radni klubu "Razem dla Gminy": Zbigniew Rzeszot, Dominika Biś, Stanisław Barański, Mirosław Bąk, Tomasz Kolmasiak, Stanisław Wlaźlak.

 

Dołącz do nas!

Gmina Wielgomłyny

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2156
mod_vvisit_counterWczoraj326
mod_vvisit_counterTen tydzień4561
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2447
mod_vvisit_counterTen miesiąc10523
mod_vvisit_counterPoprzedni czas11368
mod_vvisit_counterCały czas2310045

Aktualnie: gości 140 połączonych
Twoje IP: 54.227.104.40